Sklep internetowy - serwetki obrusy haftowane

Sklep internetowy - serwetki obrusy haftowane Sklep internetowy Pracowni Haftów "ARKADIUSZ". Firma wyspecjalizowana w ręcznej produkcji galanteri stołowej. W sklepie posiadamy towary naszej firmy:
- Obrusy i serwety z haftem ręcznym. (wzory makowskie i kaszubskie).
- Serwety i obrusy lniane upiększane mereżkami.
- Bieżniki richelieu.
- Dekoracje szydełkowe. (figurki, anioły,gwiazdy, zajączki).
W ofercie sklepu internetowego dostępne dodatkowo produkty zaprzyjaźnionych producentów:
- Koronki koniakowskie, (serwetki, bieżniki, obrusy).
- Obrusy plamoodporne, (przycinamy na wymiar).
- Obrusy poliestrowe z haftem maszynowym.
- Obrusy atłasowe.
- Obrusy i serwety gipiurowe oraz z doszywaną koronką gipiurową
- Pościel satynową,
- Ręczniki haftowane.
Za pośrednictwem naszego sklepu można zamówić obrusy na nietypowe, indywidualne wymiary.

Szczegóły strony sklep.serwetka.eu:

Podlinkuj stronę sklep.serwetka.eu:

Sklep internetowy - serwetki obrusy haftowane

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 14 Odwiedziny msnbot 5 Odwiedziny googlebot 234

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

  • Świece ozdobne »

    U nas zakupisz świece z wosku pszczelego i z parafiny. Świece ozdobne i dekoracyjne są dostępne w pełnej gamie kolorystycznej i zapachowej. Ciekawe wzory i ogromny wybór zadowoli każdego klienta. Świece naszej produkcji są najwyższej jakości. Dzięki naszym świecom stworzysz przytulny nastrój w swoim domu za nie wielkie pieniądze. Zapraszamy do naszego sklepu.

    Data dodania: 27 05 2010 · szczegóły wpisu »
  • Centrum Handlowe »

    Podejmij jak najskuteczniejsze poczynania o to aby Twoja łazienka wyróżniała się w oczach wszystkich koleżanek na tle innych. Bez wątpienia znacząco pomogą ci w tym stylowe i bardzo miłe w dotyku ręczniki frotte. Bez wątpienia teraz myślisz o tym w jaki sposób jakieś ręczniki mogą zmienić końcowy efekt wystroju Twojej łazienki...? Już tłumaczę... Ręczniki frotte to produkty uszyte z wspaniałej tkaniny, zrobione bardzo starannie. Pod względem wizualnym prezentują się wręcz perfekcyjnie. Dlatego też moim skromnym zdaniem muszą one znajdować się w łazience każdego domu. Ręczniki frotte to wręcz królewski gadżet. To właśnie dzięki nim każdy może poczuć odrobinę bogactwa w swoim własnym domu. Nie wahaj się ani sekundy dłużej i kup sobie ręczniki frotte, które przeobrażą wygląd Twojej łazienki. Poznaj ofertę Internetowego Centrum Handlowego w celu znalezienia ręczników o wyglądzie wręcz idealnie pasującym dla Twojego domu. Zapraszamy.

    Data dodania: 20 09 2010 · szczegóły wpisu »
  • Kołdry »



    Zapraszamy do wejścia na internetową stronę Galerii Fordito (poduszki-koldry.pl) i zapoznania się z niesłychanie wieloraką kolekcją puchowych lub sztucznych kołder i poduszek firmy Piórex. W sklepie internetowym "Galeria Fordito" posiadamy wyjątkowo ciepłe kołdry napełnione puchem gęsim najwyższej klasy D1 i D4, przeznaczone na jesień i zimę. Proponujemy także kołdry letnie, napełnione niedużą ilością puchu, sprawdzające się również w odpowiednio wygrzanych pomieszczeniach. Do kompletu można dokupić puchowe poduszki. Alergikom, z oferty sklepu online "Galeria Fordito" proponujemy specjalne kolekcje pościeli sztucznej, napełnione puszystą włókniną lub syntetycznym puchem, w poszyciu z satyny uszlachetnionej lub specjalnych materiałów antyalergicznych.

    Data dodania: 30 10 2010 · szczegóły wpisu »
  • Fotele obrotowe »

    Współcześnie fotele obrotowe to standardowe wyposażenie nowoczesnego biura. Rzecz jasna w biurach menedżerów będą to fotele droższe, wysokiej klasy, a w biurach urzędników tańsze fotele obrotowe albo proste krzesła obrotowe. Fotele biurowe gwarantują komfort długiej pracy siedzącej wskutek swojej szczególnej budowy. Na stronie ilustracja jakie fotele biurowe obrotowe ma w ofercie sklep ergofotel.pl. Jakie mechanizmy posiadają nasze fotele biurowe, jakie są ich możliwości? Jedną z takich funkcji jest układ ruchowy SYNCHRO zapewniający „bujanie” z możliwością zablokowania oparcia. Dalszy to układ ruchowy ANTI-SHOCK ochraniający przed uderzeniami oparcia. Możliwości regulacji są ogromne: regulacja wysokości i kąta pocylenia zagłówka, ustawienia kąta nachylenia oparcia, regulacja wysokości oraz głębokości siedziska, regulacja wysokości, wysunięcia oraz kąta wychylenia na boki podłokietników - 3D. Materiały na oparcia to skóra lub siatka w szlachetnych kolorach.

    Data dodania: 19 11 2010 · szczegóły wpisu »
  • Materace Gdańsk »

    Każdy chce odpocząć po ciężkim i trudnym dniu. Każdemu należy się wygodne miejsce na sen. Z tego też powodu skomponowaliśmy dla Państwa ofertę wyselekcjonowanych materacy na każdą kieszeń i dostosowanych do każdych wymagań.
    Komfort Snu to materace ekskluzywne i praktyczne. Na naszych stronach www oraz w salonach sprzedaży znajdą Państwo materace Tempur – znane i cenione na całym świecie. Produkty te świetnie poprawiają jakość snu, redukując nacisk na kręgosłup. Dzięki nim można rozluźnić mięśnie, ograniczyć czas przewracania się z boku na bok w celu znalezienia wygodnej pozycji do snu, co wpływa na samopoczucie tuż po przebudzeniu. Oferowane przez nas materace posiadają również higieniczne pokrowce, dzięki którym złuszczający się naskórek nie dostaje się do wnętrza materaca, co wpływa pozytywnie na antyalergiczny aspekt produktu. Do profesjonalnie dobranych materacy można również dobrać regulowane materace. Wszystko to sprawi, że każdy nocny odpoczynek będzie obfitował dobrze rozpoczętym dniem, podczas którego nie będzie nam przeszkadzał ból kręgosłupa, czy inny dyskomfort.

    Data dodania: 27 06 2011 · szczegóły wpisu »
  • Sztućce gerlach »

    Sklep internetowy którym jest Sztuceiporcelana.pl pozwoli państwu wybierać w niesłychanie dostatnich ofertach naczyń kuchennych, począwszy od wyrobów takich jak sztućce Gerlach a kończąc na typowych wyrobach z porcelany. Poza wszelkimi produktami do kuchni nasz sklep proponuje dodatkowo towary jakie upiększą wnętrze twojego domu. Jeżeli więc znajdujesz się na etapie kupna wyżej wspomnianych artykułów to koniecznie odwiedź nasz sklep z porcelaną gdyż na pewno spełnimy twoje oczekiwania.

    Data dodania: 12 07 2011 · szczegóły wpisu »
  • Materace »

    W przypadku łóżka, o tak jak nie jest owo bezsprzecznie prycza wodne, jedną spośród ważniejszych rzeczy jest materac. Owo od momentu dobrego dobrania materacu zależy ani chybi owo kiedy wygodnie będzie nam się spało. Wskazane jest także wspomnieć nie w charakterze obok okazji, że materace powinny być regularnie co kilka lat wymieniane, z uwagi na fakt iż po pewnym czasie stają się one po prostu siedliskiem różnego rodzaju roztoczy, które mogą stanowić w dużej mierze niebezpieczne gwoli naszego zdrowia, i bez wątpliwości podobnie przerywać po prostu cichy spanie.

    Data dodania: 03 09 2011 · szczegóły wpisu »
  • Materace na stelażu »

    Materacedlahoteli.pl to witryna internetowa producenta Recticel, który rozpoczął swoją działalność w Polsce z końcem 1993 roku pod nazwą Sembella Poland Sp. z o.o. Produkty grupy dotyczą szeroko pojętej wygody życia codziennego. Podstawowym ich składnikiem jest pianka poliuretanowa. Materace dla hoteli są przeznaczone zwłaszcza, ponieważ komfort w czasie snu podróżnika jest jeszcze bardziej istotny, niż dla osoby odpoczywającej w domu. Materace hotelowe to m.in. Materac sprężynowy - Premium M10, Materac sprężynow-kokosowy -Premium M20. Dodatkowo proponujemy materace na ramie oraz m.in. Sprężynowa podstawa materaca – Premium BOX Spring, Ochraniacz SECURA, Twarda podstawa materaca – Premium BOX. W dziedzienie materacy najważniejsza jest jakość, kręgosłup, zdrowie i bezpieczeństwo oraz indywidualne potrzeby, gdzie ważną rolę odgrywają także materace na stelażu. Drogi Kliencie, śpij dobrze na naszym materacu!

    Data dodania: 05 01 2012 · szczegóły wpisu »
  • Latarki LED »

    Zasilacze-led.pl twój nowy LED internetowy sklep. W naszej gamie produktów wyszukasz wszystko co związane jest z LED zasilacze, listwy i dużo innych produktów związanych z LED. Cenowo jesteśmy bardzo atrakcyjni ze względu na mnogość wyborów i zakupów od największego hurtownika w Polsce. Zakupy w naszym portalu są zabezpieczone przez najlepsze systemy, a łatwość nawigacji na stronie bardzo prosta. Udostępniliśmy również panel do kontaktu z naszym pracownikiem, który odpowie na wszystkie pytania i podpowie najlepszy produkt dla Twoich potrzeb wiec dzięki temu będziesz miał pewność zakupu właściwego artykułu. Zapraszamy i życzymy udanych zakupów.

    Data dodania: 08 03 2012 · szczegóły wpisu »
  • Tapety do kuchni »

    Sklep on-line www.DecoMania.pl oferujący fototapety, obrazy na płótnie, zdjęcia na płótnie, obrazy drukowane, naklejki na ścianę, naklejki na drzwi, naklejki na szafy, fototapety na meble, fototapety do kuchni, fototapety dla dzieci, tapety ścienne, fototapety Warszawa, szyby w kuchni, szkło hartowane, tapety kuchnia, fototapety kuchnia, szklane drzwi, szklane ściany, panele do kuchni, naklejki dla dzieci, tapety dla dzieci, tapety do kuchni oraz inne dekoracje.
    Fototapeta do kuchni to nowoczesna, wyjątkowa i unikalna forma dekoracji ścian w kuchni. Dzięki zaawansowanej technologii druku można udekorować ściany lub meble na unikalny sposób - wybierając fototapetę z galerii lub zamawiając fototapety z własnego zdjęcia. Fototapety ścienne można także zamówić w formie naklejki na ścianę, drzwi, lodówki, szafy i inne powierzchnie. W ten sposób można odnowić meble lub zaprojektować własny unikalny wzór mebli.
    Tapety kuchenne z wybranym wzorem można nabyć w niezwykle atrakcyjnych cenach, nawet w przypadku najwyższej jakości tworzyw, gwarantujących wysoką odporność na zniszczenia, nieprzyjazne czynniki, jak i zmywanie.
     

    Data dodania: 02 04 2012 · szczegóły wpisu »